Pomoc IT Helpdesk dla Firm, Wsparcie zdalne| COVID19 / IT Support

Pomoc IT Helpdesk dla Firm, Wsparcie zdalne| COVID19 / IT Support

|Pomoc IT Helpdesk, Wsparcie zdalne dla Firm| COVID19 / IT Support

Z uwagi na ciężką sytuację epidemiologiczną COVID19, firma IntIT oferuje Państwu wsparcie zdalne, Pomoc IT helpdesk online za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Pomoc IT Helpdesk dla Firm, Wsparcie zdalne| COVID19 / IT Support

Dla nowych i starych klientów oferujemy Support IT całkowicie zdalny przede wszystkim bez kontaktu z naszymi pracownikami.

Wsparcie IT dla Firm z kontaktem bezpośrednim pozostaje naszej ofercie. Oczywiście z zachowaniem niezbędnych warunków ochrony. Nasi specjaliści rozwiązują problemy podczas gdy konkurencyjne firmy nie świadczą swoich usług. Godne uwagi jest również to, że jesteśmy dalej dostępni w biurach naszych kontrahentów

Helpdesk IT z IntIT

Reasumując, szeroka oferta firmy IntIT pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. W czasie pandemii watro wybrać sprawdzone rozwiązania naszej firmy. Wsparcie zdalne oferowane przez IntIT jest rzetelną oraz szybką formą pomocy informatycznej. Przede wszystkim ważne jest to, że pomoc IT Helpdesk realizujemy z największą dokładnością oraz sprzętem wysokiej wydajności.

Co oferujemy?

OUTSOURCING IT

IntIT jest firmą, która oferuje outsourcing IT na najwyższym poziomie, działa z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Z pewnością można stwierdzić, że znamy się na swojej pracy, dlatego zaufało nam już wielu klientów.

OPROGRAMOWANIE

IntIT oferuje autorskie oprogramowanie w celu ułatwienia oraz usprawnienia działalności współpracujących firm, prawdopodobnie najlepiej na rynku radzimy sobie z wymaganiami naszych klientów. Ze względu na doświadczony zespół jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie najwyższej jakości.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu potrafimy zadbać o bezpieczeństwo w firmach naszych klientów.

SPRZĘT KOMPUTEROWY

Firma IntIT prowadzi profesjonalny serwis sprzętu komputerowego podobnie do serwisu telefonów komórkowych.

DORADZTWO INFORMATYCZNE

Wdrażamy klientów w oprogramowanie, uczymy jak korzystać w 100% z zasobów komputera.
W związku z tym prowadzimy szkolenia tematyczne dla pracowników firmy.

ARCHIWIZACJA DANYCH

Archiwizujemy, tworzymy backupy istotnych danych dla naszych kontrahentów. 

 

Zadzwoń